פרסום חינם, עסקים, אתרים
חיפוש עסקים מהיר:
איזור קטגוריה תת-קטגוריה חפש באתר

בנייה, תעשייה, מסחר

אוסף מאמרים בנושא בנייה, תעשייה, מסחר.

מעניינים אותך הנושאים הבאים: השבחת נכס או ריצוף הבית, עבודות גבס, עבודות עפר, קבלן בניין? רוצה ללמוד על מכונות וציוד בתעשייה? במדור זה תמצא מאמרים בנושאים אלה ועוד אחרים.

אתם מוזמנים לשתף את הציבור דרכינו במידה ויש לכם מאמר, כתבה או סיפור מעניין. שלחו אלינו את המאמר ואנו נעלה אותו לאחר בדיקתו. העתק והדבק מאמר ! 

 

לימודי הנדסת בנין – בניה ופיתוח של תשתית אזרחית
לימודי הנדסת בנין – בניה ופיתוח של תשתית אזרחית
בעשור האחרון החל פיתוח מואץ במגזרים רבים בישראל – המגזר האזרחי, תחום החקלאות, תחום התעשייה והמסחר ועוד. הפיתוח והשיפור המתמידים בתשתית דורשים פיקוח ועובדים רבים. כיום, הביקוש למהנדסי בניה הולך וגובר, בגלל הפיתוח המתמיד והמואץ בתשתית וההקמה של מבנים רבים. הנדסת בניין הינה תחום הטומן בתוכו אפשרויות רבות – פיתוח מערכות ביוב, מערכות תחבורה, הקמה ופיתוח של מבנים רבי קומות, בניה והקמה של סכרים וגשרים, הידרולוגיה, מבני תעשייה ועוד רבים.
לימודי הנדסת תעשיה וניהול
לימודי הנדסת תעשיה וניהול
לימודי ההנדסה מתחלקים לכמה סוגים – לימודי הנדסת תוכנה, הנדסת בניין, הנדסת חומר, הנדסת מכונות, הנדסת תעשיה וניהול ועוד. ישנה הבחנה בין לימודי הנדסה לבין לימודים המקנים תואר מהנדס הרשום כאינג'ניר. תואר כמהנדס ותואר בהנדסה אינם, ברוב המקרים, אותם מסלולי לימוד. לימודי הנדסה ניתנים במוסדות הלימוד האקדמאים המובילים – אוניברסיטת תל אביב, הטכניון, מכללות, בתי ספר להנדסה ועוד.
מסחר באינטרנט
מסחר באינטרנט
מהו מסחר אלקטרוני? מסחר אלקטרוני הוא מסחר בין שני צדדים או יותר, הנעשה על גבי האינטרנט. המסחר כולל פעולות עסקיות בין שני צדדים לפחות, וביניהן מכירת מוצרים, קניית מוצרים, שירותי לקוחות, הפצת מידע ועוד. מסחר באינטרנט, כמו מסחר רגיל, הוא פעולה הכרוכה בסיכון, כאשר השאיפה שלנו היא לנסות להקטין את הסיכון ככל האפשר. שימו לב - אין פעולת מסחר שאינה כרוכה בסיכון, גם אם מדובר בסיכון מינימאלי, לכן חשוב להקפיד על ערנות ומחויבות בכל שלבי המסחר.