פרסום חינם, עסקים, אתרים
חיפוש עסקים מהיר:
איזור קטגוריה תת-קטגוריה חפש באתר

קוסמטיקה, יופי

כאן תמצאו מאגר מאמרים בנושא קוסמטיקה, יופי וטיפוח.

רוצים לקרוא טיפים בנושא איפור? רוצים לקבל עצות בנושא הסרת שיער וטיפולים קוסמטיים? מחפשים המלצה על קומטיקאית או מכון יופי? במדור זה תמצאו תשובות לשאלות אלה ורבות אחרות בכל הקשור לטיפוח ויופי.

אתם מוזמנים לשתף את הציבור דרכינו במידה ויש לכם מאמר, כתבה או סיפור מעניין. שלחו אלינו את המאמר ואנו נעלה אותו לאחר בדיקתו. העתק והדבק מאמר !

קוסמטיקה בראייה אחרת
קוסמטיקה בראייה אחרת
עולם הקוסמטיקה עובר שינויים רבים בשנים האחרונות. תכשירי קוסמטיקה נבדקים כיום על ידי מכונים וצריכים לעמוד בתקן מחמיר של איכות המוצר ואמינותו. אין ספק שהמוצרים השתפרו לטובה וכיום ניתן למצוא מגוון תכשירי קומסטיקה לכל סוג של טיפול או בעיה. מוצרי הקוסמטיקה הרגילים עדיין מכילים חומרים מזיקים, אם כי הרבה פחות מבעבר. במאמר שלפניכם נציג שתי אלטרנטיבות עבור מוצרי קוסמטיקה – הקוסמטיקה הטבעית והקוסמטיקה הרפואית.
סודות היופי
סודות היופי
תעשיית מוצרי היופי והקומסטיקה גדלה מדי שנה והיצרנים מציעים מבחר גדול של תכשירים שמסייעים להראות טוב יותר. תכשירי הקוסמטיקה בהחלט עוזרים, אך יש מגוון של דרכים נוספות לשמור על יופי טבעי ונקי. אופן החיים שלנו והרגלינו, למשל, משפיעים במידה ניכרת על המראה. מוצרי הקוסמטיקה ותכשירי יופי שונים בהחלט יכולים לעזור אך יש צורך לייחס חשיבות רבה גם למצב הרוח שלנו לכמות השינה ושלנו לתזונה ועוד. במאמר שלפניכם נציג טיפים שונים לשמירה על יופי טבעי ורענן, שעשויים בחלקם להיות רלבנטיים גם לגברים.
הסרת שיער באמצעות ליזר או מחט אלקטרונית (אפילציה)
הסרת שיער באמצעות ליזר או מחט אלקטרונית (אפילציה)
הסרת שיער בשיטות הסטנדרטיות, ששימשו נשים במשך שנים רבות, כמו גילוח, שעווה ומריטת שערות באמצעות פינצטה, מזיקות לעור הגוף ואינן תורמות להפחתה בגדילת השיער. השיטות הפופלאריות להסרת שיעור גורמות לשיער לצמוח בכמות וצפיפות גבוהה יותר. ישנן שיטות שונות להסרת שיער בקלות ובמהירות, מבלי להזיק לעור ולגרום לצמיחה רבה יותר.