פרסום חינם, עסקים, אתרים
חיפוש עסקים מהיר:
איזור קטגוריה תת-קטגוריה חפש באתר

רכב, תחבורה, שיט

במדור זה תוכלו לקרוא מאמרים בכל הקשור לרכב, תחבורה, שיט.

כאן תקבלו טיפים ועצות בנוגע להשכרת רכב, השכרת יאכטה, תיקון רכבים, המלצות למוסכים, טרייד אין, אופניים ועוד. אז אם אתם מתעניינים בכל הקשור לרכבים זהו המקום ללמוד.

אתם מוזמנים לשתף את הציבור דרכינו במידה ויש לכם מאמר, כתבה או סיפור מעניין. שלחו אלינו את המאמר ואנו נעלה אותו לאחר בדיקתו. העתק והדבק מאמר !

אמצעי תחבורה בעיר
אמצעי תחבורה בעיר
תחבורה היא בעיה המלווה את כולנו בחיי היומיום. כידוע, הצפיפות בעיר גדלה ואיתה גדלה גם כמות המכוניות.
פעמים רבות צריך להתאים את סדר היום למצב הפקקים בכבישים, להתחשב בזמן חיפוש החניה ובעלותה. תחבורה ציבורית אינה תמיד נוחה והיא מגבילה אותנו במקרים מסוימים. אז איך נמנע מבעיות אלה ועדין נגיע בזמן ? הנה כמה פתרונות תחבורה נוחים ויעילים בעיר.
תחזוקת כלי שייט
תחזוקת כלי שייט
תחזוקת מנוע וציוד כלי שייט מונעת הוצאות מיותרות בעתיד. אין ספק שמנוע הוא החלק היקר והבעייתי ביותר בסירות. סירות בעלות מפרשים אינן דורשות ציוד טכני מורכב מדי, אך כלי שייט ממונעים, לעומת זאת, דורשים ידע טכני בסיסי וטיפול. במאמר שלפניכם נסביר כיצד מטפלים ומתחזקים מנוע כלי שייט. המנוע בהחלט נראה מורכב, אך הוא פשוט הרבה יותר לאחר שיודעים כיצד לבצע את הטיפולים השוטפים, שיאריכו את משך חייו.
רכב חשמלי או רכב דיזל
רכב חשמלי או רכב דיזל
המודעות לסביבה הולכת וגוברת בעשורים האחרונים וכיום המהפכה הירוקה נוגעת בתחומי חיים רבים. תעשיית הרכב החלה את המהפך בעשור האחרון, ולמרות שהמהפכה רק בשלבי התחלה, ישנן כמה דרכים נוחות למזער את הנזק לסביבה ולהרוויח מבחינות רבות. במאמר שלפניכם נציג את ההבדלים השונים בין מנועי הדיזל ומנועי הבנזין, ונציג לכם פתרון יעיל להפחתת מזהמים מכלי רכב, הלוא הוא הרכב החשמלי.