פרסום חינם, עסקים, אתרים
חיפוש עסקים מהיר:
איזור קטגוריה תת-קטגוריה חפש באתר

טכנאים

כאן תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי הטכנאים השונים ועבודתם.

תוכלו לקבל עצות שונות לגבי מוצרי חשמל מקולקלים, האם לתקן או להחליף. מה קורה במקרה שבו מתקלקל המחשב, הסלולארי, המקרר? למי לפנות ואיזה טכנאי יעזור בכל מקרה.

אתם מוזמנים לשתף את הציבור דרכינו במידה ויש לכם מאמר, כתבה או סיפור מעניין. שלחו אלינו את המאמר ואנו נעלה אותו לאחר בדיקתו. העתק והדבק מאמר !

טכנאים על פי החוק
טכנאים על פי החוק
טכנאים אמורים לפעול על פי החוק. על פי תיקון חוק השירות, טכנאים מחויבים לעמוד בלוח זמנים. אם תואם ביקור בבית הלקוח, הם צריכים לקחת בחשבון כל גורם עיכוב אפשרי ולהגיע בזמן. להלן הסבר אודות המהפכה הצרכנית שהכניס "חוק טכנאים ונותני שירות".
טכנאי מחשבים – דוס וחלונות
טכנאי מחשבים – דוס וחלונות
טכנאי מחשבים הם ספקי שירות הנדרשים בכל בית ועסק בארץ. מעטים האנשים שאינם בעלי מחשב כלשהו. בראשית ימי המחשב הביתי, אי שם בשנות השמונים של המאה עשרים, טכנאי מחשבים התמחו בתוכנה ובחומרה גם יחד. בימינו, קיימים תפקידים שונים בתחום המחשבים: טכנאי חומרה, טכנאי רשתות, מתכנתים, טכנאי
קורס טכנאי מזגנים
קורס טכנאי מזגנים
קורס טכנאי מזגנים נלמד, כיום, בכל מכללה מקצועית. טכנאי מזגנים לומדים קורס מרוכז בן חצי שנה, ויוצאים לשוק עבודה רווי, אך משגשג. בסיום קורס טכנאי מזגנים, מקבלים הבוגרים תעודת מקצוע המוכרת במשרד העבודה. במאמר זה נשתדל לסקור את כל מה שרציתם לדעת על קורס טכנאי מזגנים ולא העזתם לשאול.