פרסום חינם, עסקים, אתרים
חיפוש עסקים מהיר:
איזור קטגוריה תת-קטגוריה חפש באתר

אבטחה, ניקיון

בדף זה תוכלו לצפות במאמרים בתחומים הבאים: אבטחה, שמירה, ניקיון .

אבטחה, שמירה, מאבטחים, חברות אבטחה, שרותי אבטחה, חברת שמירה, אבטחת משרדים, שמירה ואבטחה, אבטחה ושמירה, חברות אבטחה, חברות שמירה, מאבטח, שרותי שמירה.

אתם מוזמנים לשתף את הציבור דרכינו במידה ויש לכם מאמר, כתבה או סיפור מעניין. שלחו אלינו את המאמר ואנו נעלה אותו לאחר בדיקתו. העתק והדבק מאמר !

הדברה – כימית או אלקטרונית ?
הדברה – כימית או אלקטרונית ?
הדברה היא פעולה המבוצעת כנגד מזיקים וטפילים המצויים בבית, בעסק או בכל מוסד אחר. המזיקים השונים, כדוגמת ג'וקים, פרעושים ויתושים, עלולים לגרום לנזקים ברכוש ואף למחלות אצל בני אדם. באופן כללי, הדברה היא פעולה כנגד מזיקים על מנת להרחיקם ולחסלם.
ניקיון שטיחים
ניקיון שטיחים
המחשבה הראשונה שעולה אצל מרבית האנשים, כאשר הם חושבים על ניקיון שטיחים, היא העבודה הקשה והמרובה הכרוכה בניקוי. מרבית האנשים אינם מקפידים על ניקיון השטיחים באופן שוטף כחלק מניקיון הבית, או שהם מסתפקים בשאיבת אבק מינימאלית. בדרך כלל שמים לב למצב הנוראי של השטיח רק לאחר זמן רב של חוסר טיפול, ואז כבר אין ברירה אלא להזמין חברת ניקיון. שטיחים הם המוקד המרכזי בבית להצטברות אבק. ההצטברות יכולה להוביל למחלות ולאלרגיות שונות בקרב ילדים ומבוגרים.
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
בעבר, מצלמות אבטחה היו בשימוש בבתי עסק וחברות גדולות בלבד. כיום, עם הוזלת המחירים והדרישה ההולכת וגוברת, בתים פרטיים רבים מחליטים להתקין מצלמת אבטחה. ישנם סוגים רבים של מצלמות אבטחה, הנבדלות זו מזו במספר פרמטרים עיקריים – איכות, טכנולוגיה, סוג המצלמה ועוד. מגוון המצלמות מאפשר ללקוחות לבחור מצלמת אבטחה ממבחר סוגים בהתאם לצרכים השונים – מצלמות גוף, מצלמות IP, מצלמות ממונעות ועוד.